Gençlik Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm gençleri buraya bekliyoruz.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Wrestlemania Top 3

4 posters
YazarMesaj
Game Hunter
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Game Hunter

Wrestlemania Top 3 Empty
MesajKonu: Wrestlemania Top 3   Wrestlemania Top 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:33 pm

Wrestlemania WWE'nin en iyi PPV'i ve her sene izleyiciler bu anı bekliyor.Ben en beğendiğim 3 WM maçını nedenleri ile söyleyeceğim.

Bence son 6 WM'nın Top 3 Match'i

Wrestlemania Top 3 Batista

3) Triple H vs Batista(WM 21)

Batista ile HHH Evolution takımında harikalar yaratıyordu ama Batista SD'nin teklifini kabul etmedi.Ve Flair ile HHH'ye saldırdı.HHH eski takım arkadaşı Randy'den kemeri almıştı.Ama o kemeri Batista çok istiyordu.Batista Royal Rumble'i kazandı ve WM hakkını WHC için kullandı.Bu kapışma Batista için çok önemli.Çünkü Batista'nın doğuşu bu.Batista WM 21'de eski takım arkadaşı HHH ile harika bir maç yaptı ve ilk ana kemerini kazandı.Gerçekten süper bir maç oldu ve Batista hak ettiği yere geldi.Batista kemeri kazandığı zaman onun harika yerlere geleceğini düşünmüştüm ama WWE Batista'yı bitirdi.

Wrestlemania Top 3 Affiche-wm25

2) HBK vs Undertaker(WM 25)

İki efsane ve harika bir maç.HBK Taker'ın serisini bitirmek istiyordu ve harika bir feud oldu.WM 25'de iki güreşçi de harika dövüştü ama HBK'nin bir hatası maçı bitirdi.Moonsault denemesi Tombstone ile bitti ve Taker serisini geliştirdi.Çok heyecenlı bir maç oldu ve ben bu maçı hayranlık ile izledim.

Wrestlemania Top 3 Images?q=tbn:o4RV8y3qN6DtPM

1) HBK vs Undertaker Career vs Streak Match(WM 26)

Tek kelime ile mükemmel!İzlediğim en iyi WWE maçı oldu bu maç.Harika bir feud oldu.HBK rövanş istedi.HBK hem kemeri almak,hem de seriyi bitirmek istiyordu.HBK RR'ı kazanmayı çok istiyordu ama elendi.Ve HBK seri için EC'a karıştı.Ve Taker kemeri kaybetti.WM'da harika bir maç izledim.Ama seri için bir efsane bitti.HBK seri için güreşi feda etti.O maçta çok duygulandım.

Okuduğunuz için teşekkürler

En son Game Hunter tarafından Çarş. Eyl. 15, 2010 5:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
~SawioR~
Moderatör
Moderatör
~SawioR~

Wrestlemania Top 3 Empty
MesajKonu: Geri: Wrestlemania Top 3   Wrestlemania Top 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 4:54 pm

Ellerine sağlık güzel yazı.
The Game
Admin
Admin
The Game

Wrestlemania Top 3 Empty
MesajKonu: Geri: Wrestlemania Top 3   Wrestlemania Top 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 5:55 pm

Ellerine sağlık.Güzel inceleme.
https://genclikburada.yetkin-forum.com
The Warrior

The Warrior

Wrestlemania Top 3 Empty
MesajKonu: Geri: Wrestlemania Top 3   Wrestlemania Top 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:44 pm

Teşekkürler.HBK gitti.Sad Sad Sad
~SawioR~
Moderatör
Moderatör
~SawioR~

Wrestlemania Top 3 Empty
MesajKonu: Geri: Wrestlemania Top 3   Wrestlemania Top 3 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:01 pm

Taşıyorum.

Wrestlemania Top 3
1 sayfadaki 1 sayfası